JAK TRENUJEMY

JAK WYGLĄDA TRENING?

Otrzymujesz od nas sportowy, wygodny strój, który podnosi komfort ćwiczeń – już nie potrzebujesz ubrań sportowych z najnowszej kolekcji.

Ubieramy Cię w specjalną kamizelkę, w której na wysokości brzucha, klatki piersiowej, a także całych pleców wbudowane są elektrody ( Body in Vest – z racji tego, że kamizelka z ang. Vest  to znak charakterystyczny tego treningu, w naszej nazwie sprytnie przemyciliśmy mały trik słowny ;))

Kolejne elementy, w które Cię wyposażymy to pas biodrowy stymulujący mięśnie pośladków, a także opaski na ramiona oraz uda przekazujące impulsy mięśniom kończyn. Kamizelka oraz pasy wykonane są z materiałów najwyższej jakości, a elektrody pokryte antybakteryjną powłoką z mikro-włókien gwarantują higieniczny trening.

Podłączamy się do maszyny, przyzwyczajamy ciało do impulsów i działamy! Pompki, przysiady, wyskoki i brzuszki. Piłki, bosu, skakanka w ruch! – wszystko pod okiem fachowej opieki trenerskiej. Czas start : 30 minut !

Ocieramy pot z czoła. Postępy w treningu zapisujemy na wygodnej w użyciu karcie chipowej, która jest punktem wyjścia podczas kolejnego spotkania w BodyInVest.

BodyInvest-jak-wyglada-trening