BIZNES I SPORT

BODYINVEST DLA BIZNESU I SPORTU ZAWODOWEGO

Według najnowszych badań inwestycja w pracownika pod kątem jego zdrowia i zwiększenia jego aktywności fizycznej wpływa na jego efektywność zawodową i lojalność względem Twojej firmy. Program stały, wyróżnienie dla najlepszych a może upominek świąteczny? Podaruj swoim pracownikom członkostwo w BodyInVest i buduj swój wizerunek atrakcyjnego pracodawcy.
Do firm czekają atrakcyjne pakiety pracownicze. Skontaktuj się z nami już dziś i dobierz odpowiedni program. 

Dzięki tej metodzie treningowej możesz w skuteczny sposób wspomóc swoje mięśnie podczas wzmożonego cyklu treningowego. Prądy Ems stymulują wszystkie mięśnie, regenerują je, wzmacniają. Są wykorzystywane do poprawy siły i zwiększania wytrzymałości mięśniowej, a także spełniają funkcję masażu i sojusznika w chwili powrotu do dawnej sprawności po kontuzjach.
Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj ze specjalnych pakietów dla sportowców.

Wszelkie raporty badawcze z zakresu obszaru Corporate Wellness i pracy nad stresem w organizacjach biznesowych podają 4 główne czynniki które mają największy wpływ na zdrowie i efektywność pracowników. Są to:

• Stres i niska świadomość zachodzących reakcji w organizmie
• Niska aktywność fizyczna i brak wiedzy z zakresu przydatnych technik treningowych oraz relaksacyjnych
• Złe odżywianie się i niska świadomość wpływu układu pokarmowego na układ nerwowy
• Brak równowagi emocjonalnej w kontekście budowania odporności psychofizycznej

Dlatego nasz Trening Antystresowy aby zmaksymalizować skuteczność warsztatów i zaproponować kompleksowe rozwiązanie dla Twoich pracowników zakłada pracę na trzech poziomach : fizycznym, emocjonalnym i intelektualnym.

Skontaktuj się z nami już dziś i otrzymaj ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb!

Zadzwoń do nas: +48 500 117 474 lub wyślij wiadomość: bodyinvestgdynia@gmail.com