Czy trening i regularna aktywność fizyczna pomaga w biznesie i Twoim życiu zawodowym?

 

Dodatkowa umiejetność w Twoim CV – „stresoodporny” ! 

Od dawna wiadomo, że osoby aktywne fizycznie lepiej panują nad sobą w sytuacjach stresowych. O wiele łatwiej im poradzić sobie z podwyższonym tętnem, napięciami w ciele i szybszym biciem serca dzięki m.in. lepszej wydolności tlenowej. Mnóstwo badań naukowych potwierdza, że sport poprawia samopoczucie, dodaje energii i przynosi odprężenie. Dodatkowo to właśnie regularny trening zwiększa nam i przyspiesza produkcję tzw. hormonów szczęścia (endorfiny, serotonina). Z tak wypełnionymi magazynkami jesteśmy w stanie stoczyć każdą walkę o sukces.

Sprawniejsze ciało – sprawniejszy mózg !

Nikt nie będzie chyba poddawał pod wątpliwość również tego, że obojętnie czym w życiu się zajmujemy nasze ciało i sprawny umysł przydaje się. Czy wiecie, że dzięki ćwiczeniom fizycznym jesteśmy w stanie utrzymać nasz mózg w świetnej kondycji wpływając na jego wydajność i poprawę pamięci ? Udowodniono bowiem, że sport wspomaga pracę neuronów i buduje nowe komórki mózgowe i połączenia między nimi. Osoby regularnie uprawiające sport we wszelkich testach wykazują lepszą pamięć niż osoby bierne treningowo.

Samodyscyplina !

Samodyscyplina to słowo, które każda osoba uprawiająca sport zna doskonale. Kształtujemy ją każdego dnia np. Przy wyborze naszego studia zamiast kanapy i tylko od nas zależy jaki impakt na nasze sumienie będzie miał ten wybór. Osoby, które poważnie podchodzą co treningów potrafią wyznaczać sobie priorytety i konsekwentnie realizować wyznaczone cele, nie tylko te treningowe. Dobre rozplanowanie harmonogramu tygodnia znajdując tam przestrzeń na regularny trening rozwija świetnie nasze umiejętności organizacyjne.

Moje mocne JA! 

Sport buduje pewność siebie. Jeśli nie wierzymy w siebie, szansę na osiągnięcie sukcesu obojętnie w jakiej dziedzinie znacząco maleją. Aktywność fizyczna wymaga od nas dużo pracy fizycznej oraz mentalnej. Nie ma tutaj drogi na skróty. Trzeba ciężko trenować aby uzyskać upragnione cele. Dzięki temu budujemy swoją siłę fizyczną i psychiczną, a ta przekłada się niewątpliwe na wiarę w siebie i swoje możliwości.

 

Jeszcze jedno !

Trening EMS w BodyInVest trwa tylko 30 minut.

To zaledwie 2 % Twojej każdej doby.

Czy potrafisz tak uporządkować swój tygodniowy kalendarz by zmieścić tam wizytę u nas?

My dajemy Ci 100% gwarancji, że warto.

Wchodzisz w to?

Zadbaj o siebie.

Zainwestuj w swoje ciało i swój wizerunek.

Skontaktuj się z nami : +48 500 117 474