Trening EMS

Kompleksowe Centrum Pracy Nad Ciałem, Trening EMS

BodyInvest – Kompleksowe Centrum Pracy Nad Ciałem – Treningi personalne metodą EMS, Dietetyka, Rehabilitacja i Masaże.

Trening EMS, Dietetyka, Rehabilitacja i Masaże. Kompleksowość w indywidualnym wydaniu.

EMS – elektrostymulacja mięśni – z powodzeniem stosowana od wielu lat w rehabilitacji, medycynie estetycznej oraz u zawodowych sportowców.
Tradycyjnie, w trakcie wykonywania ćwiczeń, nasz mózg wysyła impulsy do neuronów, czego efektem są skurcze mięśni. Dzięki metodzie EMS cały proces można przeprowadzić, zastępując pracę mózgu impulsami elektrycznymi wysyłanymi ze specjalnego urządzenia Miha Bodytec.

Taki impuls wywołuje kontrolowany skurcz, który dociera aż do 9 grup partii mięśniowych z czego dla każdej z nich regulowany jest indywidualnie.

Metoda ta pobudza jednocześnie mięśnie głębokie „core muscles”, które często zaniedbujemy podczas codziennego treningu na siłowni, a pełnią one bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu naszego ciała i utrzymania prostej sylwetki.

Kolejną z zalet treningu EMS jest oszczędność czasu – jednostka treningowa trwa zaledwie 30 minut, co równoważy się z efektywnością 1,5 h treningu na siłowni.

Niezależnie od tego czy Twoim celem jest utrata tkanki tłuszczowej, pozbycie się cellulitu, powrót do zdrowia po kontuzji czy przyrost masy mięśniowej trening metodą EMS jest gwarancją uzyskania efektów.

 

Dodaj komentarz